Dizajnový nábytok do moderného bytu – 4 TOP vychytávky


Dizajnový nábytok do moderného bytu – 4 TOP vychytávky


Rozhodli ste sa pre zariaďovanie bytu v modernom duchu? Strohý a minimalistický moderný štýl bývania, plný hranatých tvarov a technických vymožeností, môže na niekoho pôsobiť trochu jednotvárne. Aj tu sa však, našťastie, nájde priestor pre vašu fantáziu – aj v rámci moderného štýlu môžete experimentovať s farbami a tvarmi. Dodajte vášmu bytu iskru v podobe niekoľkých originálnych kusov nábytku, ktoré rozžiaria každú miestnosť. Moderný interiér totiž ani zďaleka nemusí byť nudný. Prinášame vám tipy na štyri najzaujímavejšie vychytávky do moderného domova.


 

Elipsovitá pohovka

Ak ste si mysleli, že čo do tvaru pohovky sa už nič nové vymyslieť nedá, ste na omyle. Namiesto bežného U-čka či L-ka môžete do vašej obývačky umiestniť neopozeranú a elegantnú pohovku elipsovitého tvaru alebo hneď niekoľko takýchto pohoviek. Minimalistická elipsovitá pohovka s operadlom a vankúšmi vynikne najmä vo väčšej obývačke alebo jedálni či v obývačke prepojenej s kuchyňou, kde ju môže doplniť originálny konferenčný stolík, výrazný koberec a zaujímavá visiaca lampa

Pohovka Moon 

Kreslo s nevšedným dizajnom

Do moderne zariadeného bytu sa hodia kreslá od súčasných dizajnérov, ktorí kráčajú s dobou. Relaxačné kreslá z kože alebo ekokože prirodzene doplnia koženú sedaciu súpravu.  Drevené čalúnené kreslo typu ušiak zaručene ozvláštni vašu obývačku, spálňu či pracovňu, podobne ako moderné kreslo v tvare vajíčka. Zaujímavým doplnkom ku kreslám môže byť praktický stolík v tvare pologule alebo elegantný príručný stolík z prírodného dreva a kovu


Kreslo Liu  

Konferenčný stolík netradičného tvaru

Vaša moderná obývačka je vybavená tou najštýlovejšou sedačkou, no stále tomu akosi chýba šťava? K sedacej súprave alebo pohovke neodmysliteľne patrí konferenčný stolík. Nemusí však ani zďaleka mať obdĺžnikový tvar. Čo tak zakomponovať do interiéru neprehliadnuteľný stolík v tvare diamantu? V kombinácii s koženým gaučom alebo čalúnenou sedacou súpravou v zamatovom prevedení bude pôsobiť veľmi luxusne.


Dizajnový okrúhly stolík z kovu a MDF spestrí vašu obývačku, podobne ako elegantný stolík v tvare kvetiny. Ak obľubujete nevšedné kombinácie materiálov, stavte na jedinečný konferenčný stolík, ktorý v sebe spája staré zrubové drevo, oceľ a sklo. Do detskej, študentskej či hosťovskej izby skvele zapadne malý konferenčný stolík, ktorého dizajn pripomína košíček na muffin.


Konferenčný stolík Tutsi 

Taburetky v tvare zvieratiek

Detské taburetky, ktoré sa dajú využiť na sedenie aj na hranie, nemusia mať vždy konvenčný tvar kocky. Vaše deti určite poteší zmena v podobe zvieracieho motívu, napríklad originálna taburetka v tvare dinosaura, ktorá naviac poskytuje aj úložný priestor na hračky. Zvieratkové taburetky šikovne doplnia  sektorovú detskú izbu v neutrálnych farebných odtieňoch. 


Taburetka Dinosaurus Damian  


P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, ako zariadiť váš interiér v modernom štýle jedinečným a neopozeraným nábytkom? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.