Sklápacia posteľ zázračne zväčší izbu na vašej chate či chalupe – inšpirujte sa


Sklápacia posteľ zázračne zväčší izbu na vašej chate či chalupe – inšpirujte sa

 

Zariaďujete chatu či chalupu a rozmýšľate, ako si tam vytvoriť príjemné miesto na spanie a zároveň ušetriť priestor, ktorého nemáte nazvyš? Sklápacie postele sú moderným riešením do interiérov, v ktorých potrebujete skĺbiť dokopy niekoľko funkcií – sú preto ako stvorené pre využitie v garsónkach, jednoizbových bytoch, ale aj na chate či na chalupe. Vo vašej víkendovej obývačke môžete mať priestrannú spoločenskú miestnosť a zároveň útulnú spálňu. Stačí, ak vašu posteľ cez deň sklopíte a bude na nerozoznanie od bežnej skrine či veľkej komody.


Sklápacia posteľ v drevenom dizajne nevyčnieva z radu

Chaty a chalupy bývajú často zariadené v útulnom vidieckom alebo „hygge“ škandinávskom štýle, ku ktorému neodmysliteľne patrí drevo – drevené podlahy, obklady stien, trámy pod stropom i nábytok z masívneho dreva alebo jeho imitácie. Ani vaša posteľ sa nemusí vizuálne vymykať tomuto štýlu. Sklápacia manželská posteľ v drevenom dizajne výborne pasuje do interiéru, v ktorom prevládajú drevené prvky. Aj vnútro tejto postele je vyhotovené v drevenom vzhľade, vďaka čomu pôsobí veľmi harmonicky a prirodzene.


Sklápacia posteľ BET NOTION Dub Artisan  

Biela sklápacia posteľ vizuálne zväčší priestor

Klasická biela sklápacia posteľ s vysokým leskom je vhodná do interiérov, ktoré kombinujú vidiecky štýl s modernými prvkami a naviac potrebujú trochu presvetliť. Jej výhodou je aj to, že ju môžete ľahko kombinovať s nábytkom v iných farbách. Ak chcete bielej posteli pridať útulný domácky look, stavte na pestrú posteľnú bielizeň a vankúše. 


Tip: Ku sklápacej posteli si môžete vybrať ľubovoľný matrac s maximálnou hrúbkou 18 cm. Odporúčame vám zainvestovať do kvalitného matraca takého typu, s ktorým máte dobrú skúsenosť z domu, a ktorý vám počas víkendov a dovoleniek na chate či chalupe zabezpečí bezproblémový spánok.


Sklápacia posteľ BET NOTION Biela Lesk 

Jednolôžkové sklápacie postele pre deti aj pre návštevy

Do detských izieb sú ako stvorené jednolôžkové sklápacie postele, vďaka ktorým budú mať vaše ratolesti vo svojej izbičke extra priestor na hranie a na cvičenie. Deti a tínedžeri milujú sklápacie postele, kde si ráno nemusia úhľadne ustielať posteľ alebo schovávať periny do perináku – stačí ak sklopia lôžko a je upratané. Ovládanie sklápacieho mechanizmu postele je veľmi jednoduché a staršie deti ho bez problémov zvládnu samé.


Sklápacia posteľ s úložným priestorom nad lôžkovou časťou je ideálna do veľmi malých izieb, kde dokáže čiastočne nahradiť skriňu. Kombinácia otvorených políc a poličiek s dvierkami je ako stvorená na umiestnenie kníh a spoločenských hier, oblečenia a doplnkov. 


Sklápaciu posteľ v detskej či hosťovskej izbe, ale aj v obývačke môžete efektívne skombinovať aj s rozkladacou posteľou – pohovkou, ktorá je vhodná na každodenné spanie a tiež disponuje praktickým výsuvným lôžkom.


Tip.: Do voľného priestranstva, ktoré vám vznikne po sklopení postele, umiestnite veľký koberec, na ktorom sa vaše deti budú môcť hrať.


Sklápacia posteľ NOTION PRO


P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, akú sklápaciu posteľ si máte vybrať na vašu chatu či chalupu? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.