Ako vystaviť suveníry z dovolenky? 8 tipov


Ako vystaviť suveníry z dovolenky? 8 tipov


Letnú dovolenku máte za sebou a priniesli ste si z nej okrem pekných spomienok aj originálne suveníry? Vaše obrázky, sošky, umelecké predmety a zarámované fotografie z dovoleniek si potrebujú vo vašom domove nájsť svoje čestné miesto. Platí pritom jednoduchá zásada: mali by byť na očiach, no nemali by zavadzať. Kde všade môžete vystaviť suveníry tak, aby vám každý pohľad na ne spôsoboval radosť? Poradíme vám. 


1. Vitrína

Umiestnenie suvenírov vo vitríne v obývačke, pracovni či spálni je estetické, bezpečné a praktické. Nemusíte sa báť, že ich odfúkne počas prievanu, že ich zhodí mačka alebo že sa na ne bude prášiť. Mnohé vitríny sú naviac vybavené efektným LED osvetlením.


Vitrína  


2. Nástenné police

Na poličkách na stene môžete vystaviť drobné predmety, ale aj zaujímavé obrázky, maľby, grafiky, zarámované fotografie či iné suveníry, ktoré nezaberú veľa miesta. Police s netradičnými suvenírmi spestria steny v ktorejkoľvek miestnosti vo vašom domove.


Nástenná polica


3. Sektorová zostava v obývačke

Obývacie steny bývajú často tvorené nábytkom s otvorenými policami alebo zasklenou vitrínou, kde budete mať vaše spomienkové predmety neustále na očiach a určite si ich všimne aj každá návšteva. 


Obývačková zostava


4. Knižnica

Kto hovorí, že knižnica musí byť len o knihách? Spestrite si regál na knihy predmetmi, ktoré vám budú pripomínať chvíle, ktoré ste strávili na cestách. Počas dlhých zimných mesiacov, keď siahnete po obľúbenom románe, budete s radosťou spomínať na horúce letné dni.


Knižnica


5. Komoda

Komody sú obľúbeným kusom nábytku, ktorý využijete nielen v spálni a obývačke, ale aj v predsieni, jedálni či v hosťovskej izbe. Priestor na komode môžete využiť napríklad aj na vystavenie pokladov, ktoré ste nazbierali počas vašich ciest. 


Komoda 


6. TV stolík

Zvyknete sledovať televíziu každý deň? Kvalitný TV stolík je pre vás nevyhnutnosťou. Nielenže schová všetky nevzhľadné káble a vašu zbierku DVD, ale naviac vám poskytne aj priestor na vystavenie vašich suvenírov. Každodenný pohľad na ne vám pripomenie, že nikdy nie je priskoro začať plánovať ďalšiu dovolenku.


TV stolík  


7. Konferenčný stolík

Priniesli ste si z ďalekých krajín krásnu vzorovanú misu na ovocie či netradičnú vázu na kvety? Tieto praktické a užitočné suveníry je škoda len tak schovať niekam do útrob skrine. Vystavte ich na vašom konferenčnom stolíku v obývačke, kde skutočne zažiaria.


Konferenčný stolík  


8. Nočný stolík

Nočné stolíky pri posteli slúžia na odkladanie najnutnejších vecí, ktoré potrebujeme mať poruke ráno hneď po zobudení. Ale prečo by ste si váš nočný stolík nemohli vyzdobiť malým suvenírom? Mušlička z mora, malá soška či dovolenková fotka v rámčeku vám spríjemnia zaspávanie aj ranné vstávanie.


Nočný stolík    


P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, ako vystavíte vaše suveníry z ciest? Poradíme vám s výberom nábytku. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.