Dotazy a objednávky: +421 948 595 157

Komoda Dallas D-7

  • Výrobcovia ArtJar
  • Kód produktu: dallas_d7
  • Dostupnosť: Dodanie do 4-8 týždňov
  • 263,00€

  • Bez DPH: 219,17€

Dostupné možnosti

DALLAS je veľmi originálna a elegantná sektorová zostava nábytku, ktorá je vhodná na zariadenie obývacích izieb, jedálni či študentských izieb. Tento luxusný moderný nábytok DALLAS je vhodný najmä pre milovníkov nadčasovej módy a nápaditého dizajnu. Kolekcia DALLAS má jednoduché tvary a čisté línie, ktoré dodávajú domovu harmóniu a útulnosť. Táto kolekcia DALLAS ponúka naozaj široký výber podľa vlastnej predstavy či potreby. 

Komoda DALLAS D-7 je vyrábaná v troch dokonalých farebných prevedeniach čo dodáva nábytku jedinečnosť a nadčasovosť. Komoda DALLAS je priestranná s časti presklenná, dvoj dverová so zásuvkami. Komoda DALLAS D-7 má hornú a spodnú dosku s hrúbkou 48 mm a hrany sú ABS. Zariaďte si svoj domov pôvabne a cíťte sa v ňom ako v rozprávke s nábytkom DALLAS. 

Komoda DALLAS D-7 má možnosť LED osvetlenia v cene 31 .- €. Záujem o LED osvetlenie (4 bodové) je potrebné dopísať do poznámky vo Vašej objednávke.

Materiál:  LTD 16 mm / lišty MDF 48 mm

Rozmery: (ŠxHxV)  157 x 43,5 x 111 cm

Farebné prevedenie:

- dub sonoma

- dub sonoma čokoládová

- dub truflová

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!

Parametre
Šírka (cm) 157
Výška (cm) 111
Hĺbka (cm) 43,5