Blog

Nábytok z ekokože – ekologický a štýlový luxus

Nábytok z ekokože sa stáva hitom u ľudí, ktorým sa páči príjemná textúra pravej kože, ako aj jej trvácnosť a ďalšie pozitívne vlastnosti, no radšej investujú do ekologických materiálov.

Takto si zariadite domáce kino – nábytok, ktorý nesmie chýbať v obývačke milovníkov filmov

Ak radi pozeráte dobre filmy na veľkej obrazovke a s kvalitným zvukom, možno vám niekedy napadlo, aké skvelé by bolo mať v obývačke svoje súkromné domáce kino.

4 doplnky, ktoré vylepšia pracovnú atmosféru vo vašej kancelárii

Na efektívnu a príjemnú prácu v kancelárii vám nestačí len kvalitný písací stôl a moderná anatomická kancelárska stolička. Ak trávite prácou v kancelárii 6-8 hodín denne, zaslúžite si pracovné prostredie, ktoré na vás bude vplývať pozitívne a kde sa budete cítiť dobre.

Sektorový nábytok do obývačky: 4 inšpirácie

Sektorový nábytok vám umožní zariadiť si obývačku rýchlo a jednoducho. Nemusíte si lámať hlavu s výberom jednotlivých kusov nábytku, pretože všetky spolu krásne ladia.

Vyberáme detské stolíky pre škôlkarov a školákov

Nejeden rodič si láme hlavu nad tým, ako múdro vyriešiť otázku detských stolíkov. Už malé deti totiž potrebujú nábytok, ktorý podporí ich manuálnu zručnosť – napríklad stolík, ku ktorému si môžu sadnúť a kresliť si alebo sa pri ňom hrať s plastelínou.

Zariaďujeme chlapčenskú izbu praktickým nábytkom

Chlapčenská izba vášho syna je spojením viacerých izieb naraz – je to spálňa, ihrisko, učebňa, knižnica, herňa a možno aj kino či posilka. V závislosti od veku a záujmov vášho dieťaťa môže mať množstvo podôb.

Nábytok do obývačky s nádychom futurizmu

Moderný, high-tech či futuristický štýl zariaďovania interiérov si v poslednej dobe získava stále väčšiu popularitu. Nenájdeme ho len v hoteloch a kanceláriách, ale čoraz častejšie aj v obytných domoch a bytoch.

TV stolíky do každej obývačky – takto si vyberiete

TV stolíky neslúžia len ako nevyhnutný držiak na televízor. Tento kus nábytku je súčasťou obývačky, do ktorej by mal zapadnúť štýlom a dizajnovým prevedením.

Manželská posteľ 6x inak – ktorý štýl je ten váš?

Spálňa je miestnosť, v ktorej oddychujeme a čerpáme nové sily do ďalších náročných dní. Stredobodom spálne, je, samozrejme, posteľ a do spoločnej spálne páru rozhodne patrí manželská posteľ. Podľa čoho si však vybrať?

Anatómia dokonalej kancelárskej stoličky

Ak pracujete s počítačom, kvalitná kancelárska stolička pre vás nie je len takým obyčajným kusom nábytku, ale aj pracovným nástrojom. Vyberte si preto takú, na ktorej dokážete sedieť dlho, pohodlne a zdravo.

Zobrazenie 1 až 10 z 35 (4 stránok)