Blog

Zariaďujeme garsónku praktickým viacúčelovým nábytkom – čo v nej nesmie chýbať?

Zariaďovanie garsónky je vďačná úloha pre kreatívneho architekta. Čo však v prípade, že si vašu garsónku zariaďujete sami? Prinášame vám tipy, ako zvoliť najvhodnejší nábytok do malých priestorov vášho bytu tak, aby ste ušetrili miesto, no nešetrili na komforte a štýle.

Zariaďujeme izbu pre predškoláka – 7 tipov pre zodpovedných rodičov

Máte doma škôlkara a lámete si hlavu nad tým, ako zariadiť detskú izbu tak, aby sa tam vaša ratolesť cítila príjemne a bezpečne? Máme pre vás 7 cenných rád, vďaka ktorým neurobíte chybu.

Obývačka v industriálnom štýle: nechajte sa inšpirovať

Určite ste už videli nejednu magickú premenu starej továrenskej haly na moderný obytný priestor. V zrekonštruovaných priemyselných objektoch nesídlia len firmy – čoraz viac sa využívajú aj na bývanie.

Malý sprievodca matracmi – poradíme vám pri výbere

V noci sa regeneruje naše telo aj psychika a kvalitný spánok je veľmi dôležitý pre každodenné fungovanie človeka. Nemali by sme preto podceňovať výber matracov, ktorých priemerná životnosť je 8-15 rokov.

Ako vybrať konferenčný stolík do obývačky? 3 praktické tipy

Tam, kde je pohovka či sedacia súprava, nesmie chýbať konferenčný stolík. Slúži na servírovanie a na odkladanie predmetov, no môže byť aj pôsobivým dizajnovým prvkom, ktorý ohúri každú návštevu.

Nábytok na chalupu môže byť štýlový aj praktický – nechajte sa inšpirovať

Chalupa nemusí byť nevzhľadným skladiskom starého nábytku, ktorý nemáte kam odložiť a je vám ho ľúto vyhodiť. Vaša chalupa je vašim vysneným miestom na relax uprostred prírody a zaslúži si, aby ste ju zariadili nábytkom, ktorý bude nielen účelný, ale aj estetický a bude vám robiť radosť.

Ako zariadite hosťovskú izbu – jednoducho a útulne

Mať v dome alebo byte hosťovskú izbu je skvelé. Keď k vám príde návšteva, nemusí sa tlačiť na gauči v obývačke a všetci majú pohodlné miesto na spanie a dostatok súkromia.

5 vecí, ktoré okamžite zútulnia každú izbu v byte

Zariaďujete si byt a stále tomu niečo chýba? Väčšinu nábytku už máte, no ešte stále to nie je ono a izby pôsobia akosi stroho? Možno ste zabudli na zopár dôležitých detailov, ktoré dodávajú domovu teplo a pohodu, na ktoré sa budete každý večer po práci tešiť.

Toaletné stolíky, ktoré ocení každá dáma

Mnohé ženy sa zmierili s tým, že si robia make-up ráno pred zrkadlom v kúpeľni, postojačky a v zhone. Aké príjemné by však bolo vyhradiť si na skrášľovací rituál viac času, sadnúť si k pohodlnému stolčeku z veľkým zrkadlom a poriadne si vychutnať čas, venovaný samej sebe…

Zariaďujeme izbu pre súrodencov – na čo si treba dať pozor?

Detská izba pre dvoch a viacerých súrodencov je bežným štandardom v mnohých slovenských bytoch. Zdieľanie izby so súrodencom však nie je žiadnou pohromou – ľahko to zvládnete vy aj vaše deti, ak sa pri zariaďovaní izby spoľahnete na svoj zdravý rozum a prispôsobíte interiér potrebám vašich ratolest

Zobrazenie 1 až 10 z 24 (3 stránok)