Blog

TV stolíky do každej obývačky – takto si vyberiete

TV stolíky neslúžia len ako nevyhnutný držiak na televízor. Tento kus nábytku je súčasťou obývačky, do ktorej by mal zapadnúť štýlom a dizajnovým prevedením.

Manželská posteľ 6x inak – ktorý štýl je ten váš?

Spálňa je miestnosť, v ktorej oddychujeme a čerpáme nové sily do ďalších náročných dní. Stredobodom spálne, je, samozrejme, posteľ a do spoločnej spálne páru rozhodne patrí manželská posteľ. Podľa čoho si však vybrať?

Anatómia dokonalej kancelárskej stoličky

Ak pracujete s počítačom, kvalitná kancelárska stolička pre vás nie je len takým obyčajným kusom nábytku, ale aj pracovným nástrojom. Vyberte si preto takú, na ktorej dokážete sedieť dlho, pohodlne a zdravo.

Dievčenské kráľovstvo nemusí byť ružové – ako zariadiť izbu pre dospievajúcu slečnu?

Pomaly ale isto sa blíži ten čas, keď u vašej malej princeznej naplno prepukne puberta a detská izba sa jej už bude zdať príliš detská. Ako však zariadiť izbu mladej slečny tak, aby ste o pár rokov nemuseli opäť vymieňať nábytok? Poradíme vám, ako vybrať praktický a nadčasový nábytok pre vaše puberť

Zariaďujeme garsónku praktickým viacúčelovým nábytkom – čo v nej nesmie chýbať?

Zariaďovanie garsónky je vďačná úloha pre kreatívneho architekta. Čo však v prípade, že si vašu garsónku zariaďujete sami? Prinášame vám tipy, ako zvoliť najvhodnejší nábytok do malých priestorov vášho bytu tak, aby ste ušetrili miesto, no nešetrili na komforte a štýle.

Zariaďujeme izbu pre predškoláka – 7 tipov pre zodpovedných rodičov

Máte doma škôlkara a lámete si hlavu nad tým, ako zariadiť detskú izbu tak, aby sa tam vaša ratolesť cítila príjemne a bezpečne? Máme pre vás 7 cenných rád, vďaka ktorým neurobíte chybu.

Obývačka v industriálnom štýle: nechajte sa inšpirovať

Určite ste už videli nejednu magickú premenu starej továrenskej haly na moderný obytný priestor. V zrekonštruovaných priemyselných objektoch nesídlia len firmy – čoraz viac sa využívajú aj na bývanie.

Malý sprievodca matracmi – poradíme vám pri výbere

V noci sa regeneruje naše telo aj psychika a kvalitný spánok je veľmi dôležitý pre každodenné fungovanie človeka. Nemali by sme preto podceňovať výber matracov, ktorých priemerná životnosť je 8-15 rokov.

Ako vybrať konferenčný stolík do obývačky? 3 praktické tipy

Tam, kde je pohovka či sedacia súprava, nesmie chýbať konferenčný stolík. Slúži na servírovanie a na odkladanie predmetov, no môže byť aj pôsobivým dizajnovým prvkom, ktorý ohúri každú návštevu.

Nábytok na chalupu môže byť štýlový aj praktický – nechajte sa inšpirovať

Chalupa nemusí byť nevzhľadným skladiskom starého nábytku, ktorý nemáte kam odložiť a je vám ho ľúto vyhodiť. Vaša chalupa je vašim vysneným miestom na relax uprostred prírody a zaslúži si, aby ste ju zariadili nábytkom, ktorý bude nielen účelný, ale aj estetický a bude vám robiť radosť.

Zobrazenie 1 až 10 z 28 (3 stránok)