Blog

Perfektne zorganizovaná predsieň vďaka nábytku – 7 tipov

Aj vás trápi neporiadok v predsieni? Neustále hľadáte kľúče, peňaženku, dáždnik a strácate tým zbytočne čas pred odchodom z domu? Vaše skrinky sú prepchaté oblečením, topánkami a doplnkami, no nemáte v nich systém?

Ako sa býva v Taliansku? Nechajte sa inšpirovať

Čo vám napadne, keď sa povie Taliansko? Dobrá pizza, kvalitné vínko, aromatická káva, melodická hudba a hlasná zábava, malebné prímorské dedinky alebo charizmatické vŕšky Toskánska? Taliani si vedia užívať život a veľmi radi sa obklopujú krásnymi predmetmi.

Ako vystaviť suveníry z dovolenky? 8 tipov

Letnú dovolenku máte za sebou a priniesli ste si z nej okrem pekných spomienok aj originálne suveníry? Vaše obrázky, sošky, umelecké predmety a zarámované fotografie z dovoleniek si potrebujú vo vašom domove nájsť svoje čestné miesto.

5x nábytok, vďaka ktorému budete menej upratovať

Výber nábytku vám dokáže v budúcnosti ušetriť veľa času, ktorý by ste inak strávili upratovaním. Všetky veci, ktoré máte doma, by mali mať svoje miesto. Niektoré druhy nábytku vám s ich usporiadaním pomôžu viac ako iné.

Nábytok z ekokože – ekologický a štýlový luxus

Nábytok z ekokože sa stáva hitom u ľudí, ktorým sa páči príjemná textúra pravej kože, ako aj jej trvácnosť a ďalšie pozitívne vlastnosti, no radšej investujú do ekologických materiálov.

Takto si zariadite domáce kino – nábytok, ktorý nesmie chýbať v obývačke milovníkov filmov

Ak radi pozeráte dobre filmy na veľkej obrazovke a s kvalitným zvukom, možno vám niekedy napadlo, aké skvelé by bolo mať v obývačke svoje súkromné domáce kino.

4 doplnky, ktoré vylepšia pracovnú atmosféru vo vašej kancelárii

Na efektívnu a príjemnú prácu v kancelárii vám nestačí len kvalitný písací stôl a moderná anatomická kancelárska stolička. Ak trávite prácou v kancelárii 6-8 hodín denne, zaslúžite si pracovné prostredie, ktoré na vás bude vplývať pozitívne a kde sa budete cítiť dobre.

Sektorový nábytok do obývačky: 4 inšpirácie

Sektorový nábytok vám umožní zariadiť si obývačku rýchlo a jednoducho. Nemusíte si lámať hlavu s výberom jednotlivých kusov nábytku, pretože všetky spolu krásne ladia.

Vyberáme detské stolíky pre škôlkarov a školákov

Nejeden rodič si láme hlavu nad tým, ako múdro vyriešiť otázku detských stolíkov. Už malé deti totiž potrebujú nábytok, ktorý podporí ich manuálnu zručnosť – napríklad stolík, ku ktorému si môžu sadnúť a kresliť si alebo sa pri ňom hrať s plastelínou.

Zariaďujeme chlapčenskú izbu praktickým nábytkom

Chlapčenská izba vášho syna je spojením viacerých izieb naraz – je to spálňa, ihrisko, učebňa, knižnica, herňa a možno aj kino či posilka. V závislosti od veku a záujmov vášho dieťaťa môže mať množstvo podôb.

Zobrazenie 1 až 10 z 39 (4 stránok)