Blog

Barové stoličky do moderného bytu – takto ich zladíte s kuchyňou aj s obývačkou

Obývačka prepojená s kuchyňou sa pomaly ale isto stáva bežnou súčasťou moderných interiérov. Jej výhodou je predovšetkým to, že pôsobí vzdušne a priestranne.

Kancelária v duchu minimalizmu zlepšuje produktivitu – 7 princípov jednoduchosti

Aj vy túžite po mieste na prácu, kde vás nebude nič rušiť v kde vám robota pôjde skutočne od ruky? Minimalizmus si razí cestu do čoraz väčšieho počtu moderných domácnosti a nevyhýba sa ani pracovniam a kanceláriám.

Nábytok pod stromček ako užitočný dar: 3 dôvody, prečo si objednať už v októbri

Rozhodli ste sa tento rok obdarovať rodinu na Vianoce kvalitným a originálnym nábytkom? Je niekoľko dôvodov, prečo by ste si výber darčekov nemali nechať na poslednú chvíľu.

Nadčasový detský nábytok – ako zladiť farby, tvary a materiály

Nábytok do detskej izby by mal byť v prvom rade bezpečný a kvalitný – pre vaše ratolesti predsa chcete len to najlepšie.

Relaxačné a hojdacie kreslá – takto si zariadite útulný kútik na čítanie

Všimli ste si, že čoraz menej čítate – a je vám to ľúto? Možno nemáte dosť času. A možno vám len chýba útulne zariadený kútik na čítanie.

Sedačka ako stredobod obývačky – na čo si dať pozor pri výbere

Výber sedačky je zodpovedné rozhodnutie, ku ktorému by mali dospieť všetci obyvatelia bytu. Podľa čoho vyberať sedačku do obývačky a ako si vybrať tú správnu?

Šikovná komoda do akejkoľvek izby – 7 inšpirácií

Komoda je všestranný a nadčasový kus nábytku, ktorý nájde využitie aj tam, kde by ste to možno nečakali.

Veľká rodina v malom byte? Ako vybrať jedálenské stoly a stoličky

Máte malý byt, no jedáleň v ňom jednoducho musí byť? Neviete si predstaviť vašu kuchyňu či obývačku bez spoločného posedenia pre celú rodinu?

Veľká šatníková skriňa do malého bytu – luxus alebo nutnosť?

Malý byt a tak veľa vecí, ktoré si hľadajú svoj domov. Ako vyriešiť tento zapeklitý problém? Mnohé malé byty nedisponujú vstavanými skriňami ani extra šatníkom na umiestnenie oblečenia a doplnkov.

Vyberte si štýlovú a nadčasovú knižnicu vďaka týmto 4 radám

Patríte medzi vášnivých čitateľov a hľadáte nový domov pre vaše papierové poklady? Ponuka je veľká a neviete sa rozhodnúť, aká knižnica by sa najviac hodila do vášho interiéru?

Zobrazenie 1 až 10 z 11 (2 stránok)