Blog

5 vecí, ktoré okamžite zútulnia každú izbu v byte

Zariaďujete si byt a stále tomu niečo chýba? Väčšinu nábytku už máte, no ešte stále to nie je ono a izby pôsobia akosi stroho? Možno ste zabudli na zopár dôležitých detailov, ktoré dodávajú domovu teplo a pohodu, na ktoré sa budete každý večer po práci tešiť.

Toaletné stolíky, ktoré ocení každá dáma

Mnohé ženy sa zmierili s tým, že si robia make-up ráno pred zrkadlom v kúpeľni, postojačky a v zhone. Aké príjemné by však bolo vyhradiť si na skrášľovací rituál viac času, sadnúť si k pohodlnému stolčeku z veľkým zrkadlom a poriadne si vychutnať čas, venovaný samej sebe…

Zariaďujeme izbu pre súrodencov – na čo si treba dať pozor?

Detská izba pre dvoch a viacerých súrodencov je bežným štandardom v mnohých slovenských bytoch. Zdieľanie izby so súrodencom však nie je žiadnou pohromou – ľahko to zvládnete vy aj vaše deti, ak sa pri zariaďovaní izby spoľahnete na svoj zdravý rozum a prispôsobíte interiér potrebám vašich ratolest

Ako si vybrať ten správny nočný stolík do spálne

Nočné stolíky si zvyčajne nevyberáme do spálne ako prvé, to však ani zďaleka neznamená, že nie sú dôležité. Dobre zvolený nočný stolík skvele doplní posteľ a má praktické využitie.

Barové stoličky do moderného bytu – takto ich zladíte s kuchyňou aj s obývačkou

Obývačka prepojená s kuchyňou sa pomaly ale isto stáva bežnou súčasťou moderných interiérov. Jej výhodou je predovšetkým to, že pôsobí vzdušne a priestranne.

Hravý nábytok do detskej izby – nápady a inšpirácie

Už dávno skončili tie časy, keď detské izby vyzerali jedna ako druhá. Dnešný trh s nábytkom sa nekončí jednotvárnymi sektorovými zostavami, ale prináša rozmanitosť a priestor pre skutočný rozlet fantázie, o akom sa nám v detstve ani nesnívalo.

Kancelária v duchu minimalizmu zlepšuje produktivitu – 7 princípov jednoduchosti

Aj vy túžite po mieste na prácu, kde vás nebude nič rušiť v kde vám robota pôjde skutočne od ruky? Minimalizmus si razí cestu do čoraz väčšieho počtu moderných domácnosti a nevyhýba sa ani pracovniam a kanceláriám.

Manželská posteľ, ktorá šetrí miesto v spálni – na toto si dajte pozor pri výbere

Posteľ do spálne si nevyberáte každý deň. Avšak tráviť v nej budete veľa nocí. Kvalita spánku významne ovplyvňuje kvalitu vášho života. Aj preto by ste si mali dať obzvlášť záležať na tom, aby vám vaša nová manželská posteľ na 100 percent vyhovovala.

Nábytok pod stromček ako užitočný dar: 3 dôvody, prečo si objednať už v októbri

Rozhodli ste sa tento rok obdarovať rodinu na Vianoce kvalitným a originálnym nábytkom? Je niekoľko dôvodov, prečo by ste si výber darčekov nemali nechať na poslednú chvíľu.

Nadčasový detský nábytok – ako zladiť farby, tvary a materiály

Nábytok do detskej izby by mal byť v prvom rade bezpečný a kvalitný – pre vaše ratolesti predsa chcete len to najlepšie.

Zobrazenie 1 až 10 z 17 (2 stránok)