Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

4 doplnky, ktoré vylepšia pracovnú atmosféru vo vašej kancelárii

Na efektívnu a príjemnú prácu v kancelárii vám nestačí len kvalitný písací stôl a moderná anatomická kancelárska stolička. Ak trávite prácou v kancelárii 6-8 hodín denne, zaslúžite si pracovné prostredie, ktoré na vás bude vplývať pozitívne a kde sa budete cítiť dobre. Ak je vašou kanceláriou váš domov a máte na prácu vyčlenenú extra miestnosť, nemusíte sa pri jej zariaďovaní obmedzovať. Poradíme vám, aké doplnky vám pomôžu vytvoriť si v kancelárii dokonalú pracovnú pohodu.

 

Police namiesto zaprataného stola

Aj v prípade, že vaša kancelária je úplne minimalistická, predsa len potrebujete úložný priestor. Zaprataná pracovná plocha písacieho stola zhoršuje vašu produktivitu. Každý jeden pohľad na stôl s navŕšenou hromadou papierov, špinavými hrnčekmi a ledabolo pohodenými kancelárskymi potrebami bude mať neblahý dopad na vašu pracovnú morálku. Zvyknite si preto odkladať veci, ktoré pri práci potrebujete, no nemusíte ich mať bezprostredne na očiach, inam – napríklad na dizajnovú závesnú policu, upevnenú na stene. Na poličku môžete umiestniť knihy, zakladače, kalendáre, hrnčeky, ale aj malé izbové rastliny.

 

2 

Sedací vak na relax

Garantujeme vám, že budete vo svojej pracovni oveľa radšej tráviť čas, ak si v nej vytvoríte relaxačnú zónu, hoci aj malú. Sedací vak je ideálny kus nábytku, ako stvorený na oddych do kancelárie, v ktorej pracujete. Stačí ho položiť na voľnú plochu, ideálne v rohu a na koberci. V prestávkach medzi pracovnými aktivitami sa na ňom môžete natiahnuť, chvíľu len tak odpočívať alebo si čítať knihu. Sedací vak vhodne doplní voľne stojaca lampa.

 

3

Originálny vešiak, ktorý vám zlepší deň

Ak vo vašej kancelárii stále zápasíte s nedostatkom mieste na zavesenie kabátu, saka, svetra, šálu, kabelky či dáždnika, je na čase to zmeniť. Vešiak nie je žiadna nákladná investícia, avšak určite vylepší atmosféru na pracovisku. Originálny vešiak v tvare mapy metra vyčarí úsmev na tvári kolegov a nadchne vaše návštevy a klientov. Možno sa vám viac pozdáva moderný vyklápací vešiak s nápaditým domčekovým dizajnom, ako stvorený do kancelárie kreatívca či architekta? Alebo radšej stavíte na rokmi overenú klasiku – elegantný drevený vešiak?

 

4

Kvetináče na izbové rastliny

Izbové rastliny patria do kancelárie, a to najmä v prípade, že ste ju čerstvo zariadili novým nábytkom. Z farbív, lakov a čalúnenia nábytku sa totiž ešte stále môžu uvoľňovať chemické látky, ktoré môžu spôsobiť zdravotné ťažkosti alergikom. Okrem pravidelného vetrania pomôžu najmä izbové rastliny, ktoré spoľahlivo pohltia formaldehyd a iné toxíny. Rastliny ako dracéna, figovník, filodendrón, svokrine jazyky, kaktusy či aloe vera patria medzi najväčších bojovníkov so znečisteným ovzduším. Doprajte im štýlový drevený kvetináč a vytvorte si z rastlín príjemné zelené zátišie či menšiu predeľovaciu stenu, napríklad s pomocou ratanového kvetináča. Pri pohľade na záplavu zelene v kancelárii si vaše oči príjemne oddýchnu a mozog poteší zvýšený prísun kyslíku.

 

5

 

P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, aký nábytok a doplnky vybrať do vašej kancelárie, aby sa vám v nej lepšie pracovalo? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.