Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Doplnky do spálne, ktoré vám zlepšia deň

Spálňa je miestnosť, v ktorej si chceme predovšetkým dobre oddýchnuť. Príjemnú atmosféru si v nej môžeme vytvoriť nielen vďaka správnemu výberu nábytku, podlahových krytín a farieb stien, ale aj s pomocou atraktívnych doplnkov, ktoré zároveň plnia aj praktickú funkciu. Poradíme vám, ako vniesť do spálne nápadité detaily, ktoré vám budú každý deň zlepšovať náladu.

Príručný stolík, ktorý vám na tvári vyčaruje úsmev

Do spálne patria nočné stolíky umiestnené v bezprostrednej blízkosti postele. Výborným doplnkom sú však aj príručné stolíky, ktoré majú zvyčajne o niečo väčšiu plochu a môžete na ne postaviť napríklad vázu s čerstvými rezanými kvetmi alebo rastlinu v kvetináči. Farebný príručný stolík s odnímateľnou doskou poslúži aj ako odkladací priestor – napríklad na časopisy alebo dekoračné vankúše. Menší plastový príručný stolík s originálnym dizajnom ozvláštni modernú či industriálnu spálňu.

2

Zrkadlá, ktoré sa štýlovo hodia do vášho interiéru

Zrkadlá plnia v spálni dvojitú funkciu – praktickú a estetickú. Voľbu konkrétneho typu zrkadla prispôsobte štýlu, v ktorom je vaša spálňa zariadená. Do romantickej spálne sa napríklad hodí nástenné zrkadlo so zdobeným rámom v provensálskom štýle či vysoké voľne stojace zrkadlo so zásuvkou. Minimalistické zrkadlo je vhodné do spálne zariadenej v modernom alebo škandinávskom štýle.

Tip: Ak sa chcete riadiť pravidlami feng šuej, nemali by ste zrkadlo v spálni umiestňovať priamo oproti posteli.

3

Nástenné svietidlá nevšedného tvaru

Kto povedal, že lampy v spálni musia byť nudné? Príjemné tlmené osvetlenie, ktoré vám v noci zlepší náladu, si viete vytvoriť aj s pomocou zaujímavých svietidiel, ktoré využívajú hru tieňov. Nástenná lampa v tvare páva alebo lampa v tvare jeleňa s LED žiarovkou vám svojím osviežujúcim dizajnom skrášli nielen deň, ale aj noc.

4

Police na dôležité drobnosti

Radi si skrášľujete interiér zarámovanými fotografiami či suvenírmi z ciest? Nástenná polica vám umožní vystaviť ich tak, aby ste ich mali na očiach. Praktickým bonusom je, ak polica obsahuje aj háčiky na zavesenie odevov alebo doplnkov. Ak máte radi výraznejšie dizajnové doplnky, môžete investovať napríklad do kvalitnej police v tvare stromu, na ktorú môžete naaranžovať aj knihy alebo časopisy.

5

Originálne vešiaky

Vešiaky v spálni určite využijete – či už potrebujete zavesiť župany, kabelky alebo klobúky, vešiakov nikdy nie je dosť. Nástenný vešiak s originálnym bublinkovým vzorom či nápaditý vešiak v tvare mapy metra sú skvelým a neopozeraným doplnkom do vašej štýlovej spálne.

6

Toaletný stolík pre dámy

Dámy, ktoré sa rady venujú úprave svojho zovňajšku, určite ocenia praktický toaletný stolík, ktorý ladí so zvyškom spálňového nábytku. Kvalitný drevený toaletný stolík so zrkadlom, doplnený o praktickú taburetku, poteší milovníčky rustikálneho a romantického štýlu.

7

P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, ako si spestriť spálňu nápaditými doplnkami? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.