Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Jedálenské sety pre rodinné posedenia plné pohody: 4 inšpirácie

 

Jedálenské sety sú výborným riešením pre tých, ktorí chcú mať jedálenský nábytok dokonale zladený a nechcú tráviť veľa času výberom stoličiek, ktoré sa hodia k stolu. Pri výbere jedálenského posedenia myslite na vaše priestorové možnosti, preferovaný štýl, ale aj nároky na údržbu nábytku a pohodlie pri každodennom používaní. Prinášame vám štyri inšpirácie, ako by mohla vyzerať vaša jedáleň s nábytkom, ktorý pre vás nakombinovali dizajnéri.

1. Veľkorysé posedenie a nezabudnuteľné oslavy

Poriadna oslava s rodinou a priateľmi, ale aj bežný nedeľný obed sa nezaobíde bez kvalitného a priestranného stola, ktorý len tak ľahko nezničíte. Pracovná doska z masívneho dreva alebo lamina je ideálna pre stolovanie vo veľkom. Ak sa u vás pri stole často schádza širšie príbuzenstvo, oceníte jedálenský set s rozkladacím stolom a zladenými stoličkami.

Ak si potrpíte na veľmi pohodlné sedenie a vaše oslavy často trvajú do neskorých nočných hodín, investujte do jedálenského setu s čalúnenými stoličkami.

Milujete moderný dizajn a chcete si zároveň užívať maximálne pohodlie? Stavte na luxusný jedálenský set s dizajnovým rozkladacím stolom a nevšednými čalúnenými stoličkami so zamatovým efektom.

2

2. Moderné jedálenské sedenie v industriálnom štýle

Industriálny štýl je veľmi populárny vo svete a nachádza si cestu aj do slovenských domácností. Najčastejšie sa využíva v loftových bytoch, v rôznych atypických stavbách a moderných rodinných domoch, kde je veľa priestoru pre kreatívnu hru tvarov a materiálov. Jedálenský set v industriálnom štýle, ktorého súčasťou je aj atraktívna čalúnená lavička, zaujme atraktívnou kombináciou kovu a ekokože. Jedálenský set s rozkladacím stolom v drevenom vzhľade a dizajnovými čalúnenými stoličkami je pohodlným a praktickým riešením, ak chcete zútulniť vašu jedáleň či kuchyňu spojenú s obývačkou.

3

3. Vzdušné posedenie do malých interiérov

Aj v malých kuchyniach či jedálenských kútoch dokážete vytvoriť príjemné zákutie na pohodové stolovanie. Jedálensky set so stolíkom, ktorý má priehľadnú sklenenú dosku, je ako stvorený do menších priestorov a hodí sa aj do tmavších izieb, ktoré krásne presvetlí. Priestor môžu vizuálne odľahčiť aj nevšedné dizajnové stoličky v kombinácii so stolom v bielej farbe. Ak máte najradšej tradičné materiály a radi dlho sedíte pri stole na pohodlných stoličkách, okrúhly dubový stolík v kombinácii s čalúnenými jedálenskými stoličkami bude pre vás ideálnym riešením.

4

4. Dizajnový bonbónik v jedálni

Ak patríte medzi obdivovateľov funkčného dizajnu a chcete mať vo vašej jedálni originálne a neopozerané kúsky, odporúčame vám zainvestovať do nábytku z kombinácie skla, MDF a kovu. Pre väčšie domácnosti je vhodný jedálenský set s veľkým stolom a elegantnými jedálenskými stoličkami s tenkou kovovou konštrukciou, ktorá vizuálne nezaťaží priestor. Milovníkov retro dizajnu očarí jedálenský set so stoličkami, ktoré pripomínajú malé ušiaky a sú veľmi pohodlné.

5

P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, ako zariadiť interiér vašej jedálne? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.