Najútulnejšie spálne so sektorovým nábytkom: 6 inšpirácií

Sektorový nábytok je jednoduchým a praktickým riešením, ak sa neviete rozhodnúť ako najlepšie skombinovať nábytok v spálni. Štýlovo a farebne zladený spálňový nábytok takýmto spôsobom šetrí váš čas aj peniaze. Prinášame vám šesť inšpirácií ako si zariadiť spálňu zaujímavým nábytkom v rôznych štýloch.

1. Romantické hniezdočko

Patríte medzi romantické duše, ktoré vedia oceniť úhľadný, oku lahodiaci a zároveň domácky pôsobiaci dizajn? Nábytok v provensálskom štýle, zladený do krémovej farby, je ako stvorený do romantickej spálne. Zaujímavou alternatívou je aj romantický biely spálňový sektorový nábytok so zrkadlom a praktickým toaletným stolíkom, ktorý poteší srdce každej dámy.

2

2. Mužské interiéry

Aj strohý, minimalistický a tmavý pánsky štýl môže pôsobiť útulne a príjemne. Stačí, ak doplníte tmavý sektorový drevený nábytok do spálne svetlými závesmi, vhodnými svietidlami a nápaditými doplnkami. Tmavšia spálňová zostava znesie aj kombináciu tmavých a farebných stien a efektné tlmené osvetlenie, vďaka ktorému si v spálni vytvoríte skutočnú oázu pokoja.

3

3. Nadčasová klasika

Spálne v klasickom a rustikálnom štýle, zladené do upokojujúcich odtieňov hnedej farby, patria medzi nestarnúce evergreeny. Kvalitná drevená spálňová zostava pôsobí elegantne a vkusne a môže byť obohatená o vintage doplnky, výrazné svietidlá a vzorované či jednofarebné koberce. Na komode nesmú chýbať izbové rastliny v kvetináčoch alebo rezané kvety v štýlovej váze.

4

4. Univerzálny spálňový chameleón

Nábytok do spálne v neutrálnom drevenom dizajne je praktický, má svoju typickú štruktúru a vôňu a tiež dlhú životnosť. Ľahko ho využijete v rôznych interiéroch – stačí, ak doladíte farby a doplnky podľa konkrétneho štýlu. Drevený nábytok je vhodnou súčasťou spálne v klasickom, modernom, industriálnom aj retro štýle. Biely nábytok do spálne skvele zapadne do romantickej, modernej alebo i úplne minimalistickej spálne. Je vhodný aj do študentskej či hosťovskej izby. Takýto nábytok je výbornou investíciou, ak radi experimentujete s dizajnom vašich interiérov alebo ešte nemáte vyhranený vlastný štýl.

5

5. Škandinávska pohoda

Spálňa zariadená v škandinávskom štýle vás zahreje na tele i na duši nielen počas chladných zimných večerov. Nedostatok slnečného svetla v severských krajinách dal vzniknúť jedinečnému štýlu, ktorý dokáže vytvoriť útulný a zároveň presvetlený priestor. Spálňová zostava v kombinácii bielej farby a svetlého dreva vynikne najlepšie so svetlými a farebne neutrálnymi doplnkami.

6

6. Nábytok do spálne s bonusom

Chýbajú vám nápady ako vyriešiť osvetlenie vo vašej spálni? Vyberte si sektorový nábytok, ktorý to vyrieši za vás. Niektoré súpravy nábytku do spálne majú zabudované osvetlenie nočných stolíkov alebo osvetlenie šatníkovej skrine. Vašou úlohou bude už len vybrať vhodné závesné stropné svietidlo, ktoré bude ladiť so štýlom vášho interiéru.

7

P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, ako zariadiť vašu spálňu sektorovým nábytkom? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.