Písací stôl na „home office“, ktorý vás bude baviť

Srdcom efektívnej domácej kancelárie je poriadny písací stôl, za ktorým sa dobre sedí a pracuje. Ak je pre vás pojem „home office“ stále novinkou a neviete si zvyknúť na prácu z domu, možno ste zatiaľ len nenašli ten správny písací stôl, ktorý presne zodpovedá vašim potrebám. Prinášame vám niekoľko príkladov štýlových a praktických pracovných stolov.

   

Dizajnový stolík dodá vašej domácej pracovni štýl

Ak patríte medzi skutočných fajnšmekrov v oblasti bytového dizajnu, doprajte si písací stôl, ktorý vám svojim estetickým tvarom zlepší náladu ešte skôr ako sa pustíte do práce. Ak máte radi moderné interiéry a čisté línie, odporúčame vám investovať do stola v bielej farbe, ktorý sa vyznačuje geometrickým dizajnom a stabilnou kovovou konštrukciou. 

 

Páči sa vám lakonický škandinávsky štýl? Vhodnou alternatívou pre vás je minimalistický písací stôl so zaujímavo riešenou odkladacou plochou alebo biely písací stôl s drevenými nohami a kontrastnými zásuvkami či nevšedný moderný písací stolík s uzamykateľným odkladacím priestorom. 

 

2 

Kancelársky stôl z masívneho dreva je ako stvorený pre milovníkov klasického štýlu

Masívne drevo je ušľachtilý a nadčasový materiál, ktorý veľa vydrží a výborne sa kombinuje. Kancelársky stôl v klasickom štýle s priestorom na počítač a výsuvnou policou na klávesnicu a tiež praktickými zásuvkami vám poskytne maximum komfortu pri práci s počítačom. Elegantný stôl so zaoblenými rohmi je skvelým riešením pre tých najnáročnejších priaznivcov klasického štýlu.

 

Tip: Nebojte sa umiestniť váš písací stôl do priestoru. Podľa feng šuej by pracovný stôl mal byť umiestnený tak, aby ste sediac za ním mali dobrý výhľad na dvere. Za chrbtom by ste mali mať stenu.

 

3  

Veľký písací stôl v minimalistickom štýle dá vašej fantázii rozlet

Ak máte na váš pracovný kút dostatok priestoru, prípadne aj celú izbu, nič vám nebráni v tom, aby ste si dopriali veľký stôl, na ktorý sa zmestí počítač, tlačiareň, skener, reproduktory na hudbu a aj pár izbových rastlín. Nezabúdajte však, že čím je váš písací stôl väčší, tým ťažšie sa vám na ňom bude udržiavať poriadok. Voľné plochy pracovných stolov majú tendenciu rýchlo sa zapratať, ak nemáte v blízkosti stola dosť úložného priestoru. 

 

Výborným riešením je preto písací stôl so zásuvkami v pôsobivom jednoliatom dizajne, vďaka ktorému sú zásuvky takmer neviditeľné. Zaujímavým riešením je aj minimalistický písací stôl s jednou veľkou zásuvkou. Alternatívou je veľký sklápací stôl s kolieskami, ktorý môžete zložiť v čase, keď ho nevyužívate, či praktický rohový stôl

 

Nedostatok úložného priestoru ľahko vykompenzujete s pomocou štýlovo zladených knižníc alebo regálov.

 

4  

Stolík v romantickom štýle poteší dámy, ktoré majú zmysel pre harmóniu

Mnohé ženy, ktoré pracujú z domu, preferujú písacie stoly, ktoré zapadajú do ich romanticky zariadeného interiéru – napríklad v provensálskom, rustikálnom alebo vintage štýle. Biely písací stôl s úložným priestorom hravo zladíte s rôznymi farbami a doplnkami. Stolík so zásuvkami vo vintage štýle skvele zapadne do interiéru, ktorý inklinuje k ležérnemu prímorskému či provensálskemu štýlu. Elegantným riešením do menších priestorov je i biely písací stôl s ružovou doskou a praktickým úložným priestorom.

 

5 

 

P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, aký stôl by sa vám najlepšie hodil do vašej domácej kancelárie? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.