Vstúpte do nového roku 2021 s dizajnovým nábytkom

 

S novým rokom prichádzajú nové začiatky – urobte si radosť a začnite tam, kde sa cítite najlepšie, teda u vás doma. Vylepšite si bývanie novým dizajnovým nábytkom, ktorý bude robiť radosť vám a vašej rodine. Prinášame vám niekoľko tipov na osviežujúce dizajnové kúsky.


Dizajnové sedačky do pracovne aj do obývačky

Dizajnové sedačky patria do miestností, kde to žije a kde trávime veľa času – najviac ich využijeme v obývačke, no menšia farebná pohovka je vhodná aj do relaxačného kútiku v domácej pracovni. A čo tak spestriť vašu hosťovskú izbu praktickou pohovkou, ktorá sa dá rozložiť a využívať ako komfortné dvojlôžko? Vaše ratolesti budú nadšené z roztomilej detskej pohovky, ktorú môže v detskej izbičke doplniť farebne zladené kresielko.

2

Knižnica s nápaditým dizajnom

Máte množstvo kníh, ktoré čakajú, kým na ne príde rad a počas sviatkov k vám pricestovali ďalšie? Otázku kam s novými knihami vám pomôže vyriešiť dizajnová knižnica, ktorá môže zdobiť vašu obývačku, pracovňu alebo spálňu. Je na vás, či si zvolíte jednoduchý a robustný regál, nápaditú nástennú knižnicu sýtej alebo neutrálnej farby alebo originálny dizajnový kus, napríklad policu v tvare stromu. Vaše deti určite poteší dizajnový regál v tvare domu.

3

Kreslo na relax a domácu pohodu

Dizajnové kreslá dokážu spestriť vašu obývačku, spálňu či domácu pracovňu – každú izbu, v ktorej si chcete vychutnať relax pri čítaní dobrej knihy alebo pozeraní filmu. Kreslo výraznej farby spestrí miestnosť ladenú do neutrálnych tónov. Visiace kreslo alebo dizajnové kreslo s nevšedným dizajnom dodajú vášmu modernému interiéru extravagantný look. Kreslo s podnožkou poskytuje maximálne pohodlie a je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorým záleží na estetickom a zároveň praktickom vyhotovení nábytku.

4

Jedálenský stôl s multifunkčným využitím

Možno to poznáte aj vy – jedálenské stoly nie sú iba o raňajkách, obede a večeri. Za jedálenským stolom sa tiež dobre píšu domáce úlohy, príjemne sa tam pracuje s laptopom aj pije kávička alebo čaj. Kvalitný jedálenský stôl môže teda plniť viacero funkcií a mal by byť predovšetkým pevný a odolný. Dizajnový jedálenský stôl môže naviac slúžiť ako pútavý stredobod miestnosti. Drevený rozkladací jedálenský stôl je vhodný do interiérov zariadených v klasickom, škandinávskom, modernom aj industriálnom štýle.

5

Lavičky namiesto stoličiek

Lavičky nepatria len do parkov – bohaté možnosti uplatnenia nachádzajú aj v interiéroch. Čalúnené lavice bez operadla sú vhodné do predsiene aj k jedálenskému stolu. Ich výhodou je, že nezaberú veľa miesta a poskytnú pohodlné možnosti sedenia aj pre väčší počet ľudí. Zaujímavým dizajnovým riešením je čalúnená lavica s operadlom, ktorá môže dokonca nahradiť pohovku. Ak vám je blízky rustikálny či provensálsky štýl, určite oceníte lavičku z masívneho dreva, ktorá naviac disponuje praktickým úložným priestorom.

6

P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, ako vylepšiť váš interiér dizajnovým nábytkom? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.