Vzdušné a moderné kúpeľne, v ktorých vládne elegancia a poriadok

 

Poriadok v kúpeľni nie je vždy samozrejmosťou – najmä vtedy, keď sa o túto malú miestnosť delí niekoľko členov domácnosti. Bez ohľadu na to, či je vaša kúpeľňa malá alebo veľká, môžete si ju zariadiť tak, aby vyzerala štýlovo a moderne a aby sa v nej ľahko udržiaval poriadok vám i celej vašej rodine. Poradíme vám ako na to.


Nadčasový biely nábytok do kúpeľne

Biela, krémová a smotanová farba vnesú svetlo aj do veľmi malej a tmavej kúpeľne. Biela kúpeľňová zostava je univerzálne a nadčasové riešenie do akejkoľvek kúpeľne, pretože sa dá jednoducho zladiť s ľubovoľnou farbou umývadla, podlahy a obkladov. Výhodou bieleho nábytku do kúpeľne je aj to, že pôsobí ľahko a malý priestor kúpeľne zbytočne nezaťaží – naopak, svetlá farba opticky zväčší kúpeľňu.

2

Praktický nábytok bez nožičiek

Chcete pridať vašej kúpeľni niekoľko centimetrov vzácneho priestoru navyše? Investujte do kúpeľňovej zostavy nábytku bez nožičiek, ktorý sa montuje na stenu. Tento elegantný nábytok pôsobí vzdušne a výsledkom je, že vaša kúpeľňa bude opticky väčšia a bude pôsobiť viac usporiadane a úhľadne. Výhodou kúpeľňového nábytku bez nožičiek je aj to, že zjednodušuje upratovanie, a to ľuďom aj strojom. Pod skrinkami bez nožičiek sa ľahšie zametá, umýva podlaha a bez problémov sa tam dostane robotický vysávač.

3

Uzavreté kúpeľňové skrinky s dvierkami

Poznáte to, každá voľná rovná plocha sa v kúpeľni po čase stane miestom, kde skončia odložené krémy, šampóny a množstvo ďalších predmetov, ktoré denne používajú jednotliví členovia vašej domácnosti. Ak chcete zabrániť vzniku neporiadku, myslite na to už pri výbere kúpeľňového nábytku a rozhodnite sa pre kúpeľňovú zostavu, ktorá má skrinky s dvierkami. Na jej uzavretých poličkách či v praktických zásuvkách vytvorte priestor pre veci, ktoré patria jednotlivým členom vašej domácnosti a rozlúčte sa s neporiadkom v kúpeľni.

4

Čaro dvojitého umývadla

Dvojité umývadlo je populárnym riešením najmä do väčšej kúpeľne, kde nevadí, že umývadlová skrinka zaberie o niečo viac priestoru, než je zvykom. Pozitíva, ktoré so sebou prináša, však stoja za stratené centimetre – získate viac priestoru pre hygienu a počas hektického ranného chystania sa do práce sa už nebudete musieť deliť s partnerom alebo deťmi o umývadlo. Kúpeľňová zostava, ktorá obsahuje dve umývadlá, býva spravidla vybavená aj dvojitým zrkadlom, ktoré tiež môžete nahradiť jedným veľkým zrkadlom.

5

Veľké zrkadlá

Zrkadlá majú v kúpeľni svoje nezastupiteľné miesto. Neslúžia len na to, aby sa vám jednoduchšie robil make-up alebo upravoval účes či brada. Veľké zrkadlá (napríklad cez celú jednu stenu) dokážu vizuálne „nafúknuť“ aj veľmi malú panelákovú kúpeľňu. Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, investujte do praktickej zrkadlovej skrinky, ktorá vám okrem toho navýši úložný priestor, ktorého v kúpeľni nikdy nie je dosť. Zaujímavým riešením do kúpeľne je i moderné LED zrkadlo, ktoré poslúži aj ako štýlové doplnkové osvetlenie.

6

P.S.: Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, ako zariadiť vašu kúpeľňu prakticky a moderne? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.