O nás

Spočiatku to bola vášeň. 

Vždy nás priťahoval krásny, prepracovaný interiér. Boli sme ochotní zaplatiť za neobvyklý dizajn nábytku, ktorý dokázal potešiť naše oči i dušu. Skvelý dizajn je stále našou posadnutosťou.

Potom v nás skrsla myšlienka: "Čo keď je nás rovnako zmýšľajúcich ľudí viac? Čo keby sme vytvorili obchod, kde by sme si my všetci mohli kúpiť krásny, originálny a dizajnový nábytok a doplnky?"

Potom už stačilo len všetko uviesť do praxe. Po niekoľkých rokoch máme ešte stále kopu kreatívneho nadšenia a vášeň zmeniť Váš interiér. Milujeme dizajn a milujeme krásu v jej nadčasovej podobe. Vášeň a lásku k originálu zdieľame s našimi zákazníkmi. Chceme, aby naši zákazníci mali v interiéroch svojich domovov niečo špeciálne a umelecky jedinečné.

Radi Vás privítame nielen v našom internetovom obchode, ale tiež v sieti našich showroomov, kde ucítite ten fantastický pocit, byť každý deň obklopený dizajnovým nábytkom.

Sme výhradní dovozcovia svetových výrobcov detského nábytku, ktorí svoju výrobu sústreďujú okrem iného tiež na funkčný nábytok pre domácnosti. K ponúkaným svetovým výrobcom nábytku patrí BABY EXPERT, BABY ITALIA, MIBB, BELLAMY, ZG GROUP a mnoho ďalších.

Za pomoci našich architektov  sa venujeme kompletnému zariaďovaniu interiérov domácností, kancelárií a hotelov. U detského nábytku a doplnkov sa dôkladne snažíme vyberať  výrobcov, ktorých produkty vyžarujú svoju osobitosť v designe a funkčnosti v použití, preto sa našim klientom snažíme ponúkať tzv. „funkčný design“. 

Ako jediní v SR ponúkame talianske kuchyne zn. VENETA CUCINE, úložné systémy ELFA, sedacie súpravy výrobcov PIBIEMME, ALBERTA SALOTTI a stoličiek ZILIO A&C, CHAIRS & MORE. Ďalej zastupujeme zn. MORELATO, GV SALOTTI, CONTEMPO, JESSE, TONIN CASA, TONON, FOR HOUSE, ZG GROUP, SANTAROSSA, EMMEGI, UFFIX, 8EMEZZO, ALTACORTE, B.FORM'S, ROBERTI RATTAN, SOVETITALIA, ARCO-BALENO, VESOI, SERRALUNGA, LACIVIDINA, METALMOBIL, DEVINA NAIS ...

Naša práca spočíva v individuálnom prístupe k zákazníkovi, prispôsobiť sa jeho potrebám, poprípade mu navrhnúť iné alternatívy jeho predstavy, pokiaľ jeho vízia nebude naplnená.