8 nápadov: regály a poličky do detskej izbičky


8 nápadov: regály a poličky do detskej izbičky

Deti potrebujú veľa úložného priestoru na svoje poklady – hračky, knižky, obrázky a zbierky. Detský sektorový nábytok s tým väčšinou počíta. Čo však v prípade, že miesta stále nie je dosť alebo sa o izbu delia viacerí súrodenci? Rolldor a šatníková skriňa nestačí? Elegantným riešením sú praktické regály alebo kvalitné poličky, ktoré pripevníte na stenu. Poradíme vám s výberom.


Regál v romantickom štýle pre dospievajúcu slečnu

Mladé slečny si rady zútulňujú izbičku svetlým nábytkom, ktorý môže mať tak trochu „princeznovský“ nádych. Ako úložný priestor preto uvítajú napríklad biely regál v klasickom štýle, regál v provensálskom štýle s poličkami a zásuvkou, prípadne nadstavec na stôl s dostatkom úložného priestoru na všetky prepotrebné maličkosti. 


Regál Liliana LN-2 


Štýlová kovová knižnica do študentskej izby

Starší študenti si potrpia na dostatok úložného priestoru na knihy a skriptá. A okrem toho majú aj vycibrený vkus. Štýlový kovový regál je ako stvorený do študentskej izby. Vysoký aj nízky regál môžete doplniť napríklad nástennou knižnicou s bočnicami


TiP: Vaše deti okrem knižnice určite ocenia nevšedný doplnok na stene – napríklad originálny vešiak v tvare včelieho plástu


Knižnica Libra3 s bočnicami 

Moderný regál s osvetlením 

Osvetlenie poličiek a vitrín nepatrí len do obývačky – regál s farebnými policami a osvetlením poteší aj vaše ratolesti. Krásne vynikne s dizajnovo zladeným sektorovým nábytkom do detskej izby. Staršie deti uvítajú aj klasický regál z masívneho dreva s možnosťou osvetlenia políc.


Detská izba Calor  


Hravý retro regál

Nábytok do detskej izby môže byť aj veľmi nezvyčajný a nápaditý. Kvalitný regál v štýle retro so vzorovanými zásuvkami výborne zapadne do izbičky vašich tínedžerov. Decentnú farebnosť regálu môžete vyvážiť pestrými doplnkami.


Regál Loano LO01 


Poličky hýriace farbami pre malých aj veľkých

Ako naučiť deti, aby si po sebe vždy upratali svoje veci? Poskytnite im atraktívne úložné priestory. Týka sa aj tých najmenších – farebné poličky pôsobia hravo a prispejú k väčšiemu poriadku v detskej izbe.


Polička Berry B-13 

Pôvabný regál so strieškou

Predškoláci a mladšie školopovinné deti ich milujú, no využijú ich aj starší školáci. Reč je o regáloch so strieškou, ktoré pripomínajú domček. Regál so strieškou má atypický a nadčasový dizajn a viacero možností využitia: môžete ho postaviť na podlahu, namontovať na stenu či na jednolôžko.


Polička Berry B-13  

Praktické poličky s vešiakmi

Kombinácia poličky a vešiaka je veľmi praktická a populárna u detí akéhokoľvek veku. Polička s vešiakom slúži nielen na vystavenie ich pokladov ale aj na zavesenie zvrškov, batohov, kabeliek a pod.


Polička Bianka biela


Regál ku stene aj do priestoru

Regál do detskej izby nemusí byť nutne opretý o stenu. Kvalitný detský regál, ktorý je dostatočne stabilný, je vynikajúcim interiérovým prvkom, ktorý môže plniť funkciu predeľovača priestoru. Je vhodný najmä do väčších izieb, o ktoré sa delia viacerí súrodenci.


Regál Lotta P.S.: Neviete sa rozhodnúť, aké poličky alebo regály vybrať do izbičky vášho syna či dcéry? Poradíme vám. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky alebo využite náš online chat, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.