Spolupráca

cropped_1428679000 

Sme silný partner pre desiatky dizajnérov a architektov na Slovensku a v Čechách. Získajte aj Vy podporu a benefity pre profesionálov.

Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať nás na spolupraca@96design.sk a následne môže spolupráca začať. 

Aké sú výhody spolupráce s 96Design? 

Skúsenosti

Viac ako 12 rokov skúseností s predajom nábytku nás robí skutočne spoľahlivým partnerom pre Váš biznis. Máme výborný prehľad o súčasných trendoch a ponuke nábytku na európskom, ale aj mimo-európskom trhu.

Široká sieť dodávateľov

Máme rozsiahle kontakty na miestnych a zahraničných dodávateľov, ale aj priamo na výrobcov a dizajnérov nábytku, čo nám umožňuje vyhovieť aj najnáročnejším predstavám Vašich klientov. Ak na našom e-shope nenájdete produkt, ktorý zapadá do Vášho návrhu klientovi, nebojte sa na nás obrátiť - urobíme všetko pre to, aby sme u našich dodávateľov našli produkt presne podľa predstáv Vás a Vášho klienta

Cashback

Za každú zrealizovanú objednávku v rámci nášho programu pre profesionálov získate cashback až 5% z hodnoty objednávky. 

Profesionálne návrhy kuchýň a kúpeľní

Pre Vašich klientov vieme vyhotoviť profesionálne návrhy kuchyne alebo kúpeľne, ktoré v prípade objednávky nábytku podľa návrhu získate úplne zadarmo.

kitchen-3266752_1920

Platba na splátky

Pre Vašich klientov ponúkame možnosť platby na splátky, čo umožňuje realizovať aj návrhy, ktoré by boli pre klienta bez tejto možnosti nedostupné.

Vlastná doprava

Záleží nám na tom, aby nábytok bol klientovy dodaný v čo najkratšom možnom čase a hlavne bezpečne a bez poškodenia. Preto disponujeme vlastnou logistikou, ktorá okrem samotnej dopravy vie zabezpečiť aj vynášku tovaru až do bytu.

mojnabytok-doprava-01