Úložné systémy

web výrobcu a katalógy produktov k nahliadnutiu


Nie je nič príjemnejšie ako organizovaný priestor v domácnosti. Keď je všetko na svojom mieste, môžeme sa venovať tomu, čo nás teší, s tými, ktorých máme radi. Vitajte v našom svete, kde každá vec má svoje vlastné miesto.

Už vyše 65 rokov spoločnosť ELFA navrhuje a produkuje riešenia pre úložné priestory. V organizovaní sa vyznajú ako nik iný, preto sa táto značka teší veľkej obľube a rešpektu. Už v 50-tych rokoch minulého storočia vyrobili ich prvý kôš a v súčasnosti majú vo svojej ponuke vyše 500 produktov, ktoré poskytujú užívateľom nekonečné možnosti ukladania. 

V novom vydaní katalógu Inspiration predstavujeme úložné systémy použiteľné vo všetkých oblastiach domova, ktoré možno ľahko upravovať a usporadúvať podľa meniacich sa potrieb.

Navrhnite si úložný systém podľa Vašich požiadaviek v 3D programe online TU a pošlite nám ho na konzultáciu, dohodnutie zľavy a doby dodania.

 

                        

 

Pozrite si katalóg a inšpirujte sa:

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám vypracujeme návrh úložného riešenia podľa Vašich individuálnych potrieb, záujmov a priestorových možností.

info@96design.eu
+421 948 251 510

Tešíme sa na Vašu návštevu ...


     


Váš nákupný košík je prázdny!